Air fryer 2400W, 9.5L HAFG-B5BK2600 HEINNER
Share:
Product Code:
HAFG-B5BK2600
Barcode 5949494025302
Compare this Product
Specification
Description
Related products
Specification
Maximum capacity, l:
5.0
Operating temperature, °C:
80-200
Power, W:
2600
Description
Hot Air Fryer with Grill Plate Heinner VastCook HAFG-B5BK2600, 2600W, basket capacity: 5L, digital display, temperature: 80-200°C, timer: 60 min, 6 preset cooking programs, detachable basket and grill plate, automatic shut-off, black
Cooking type
Hot air
Basket capacity
9.5 L
Power
2400W