Aerogrils 2600W, 5L HAFG-B5BK2600 HEINNER
Dalīties:
Produkta kods:
HAFG-B5BK2600
Svītrkods: 5949494025302
Salīdzināt
Specifikācija
Preces apraksts
Līdzīgas preces
Specifikācija
Darba temperatūra, °C:
80-200
Jauda, W:
2600
Maksimālais tilpums, l:
5.0
Preces apraksts
Karstā gaisa fritieris ar grila plati Heinner VastCook HAFG-B5BK2600, 2600W, groza ietilpība: 5L, digitālais displejs, temperatūra: 80-200°C, taimeris: 60 min, 6 iepriekš iestatītas programmas, noņemams grozs un grila plāksne, automātiska izslēgšanās, melns
Gatavošanas veids
Karstais gaiss
Groza ietilpība
9,5 l
Jauda
2400W